•  UK Investment Group
   Firma Adı UK Investment Group
   Üye İsmi Ümit KAYA
   Adres
  Hoşdere Caddesi No:204/8 Çankaya/ANKAEA
   Telefon +90 (312) 433 29 29
   E-Posta uk@ukyatirim.com
   
  2006 yılında kurulan UK Investment Group, kısa zamanda başarılı uygulamalara da imza atmış olmanın gururuyla Türkiye´nin önde gelen grupları arasında yer almayı hedeflemektedir. Bunun göstergesi olarak 2013 yılı başında Anonim Şirket statüsüne geçerek hedeflerine uygun yapıya geçmiştir. Kendi alanında bölgesel lider olma vizyonunu taşımaya devam etmektedir.
  Grup; enerji, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, proje ve peyzaj,yol asfalt müteahhitliği olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.
   
  UK Investment Group´un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.
   
  UK Investment Group, Ankara ve İstanbul´daki ofisleri ve çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı; gelecek vaadeden projeler sunmaktadır. UK Investment Group, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, tüm küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
   
  UK Investment Group, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye´yi bütün dünyada temsil etmeyi amaçlamaktadır. UK Energy, UK Highway, UK City, UK Proje, UK Ajans markalarımız ve yapmış olduğumuz çözüm ortaklıklarımız bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. UK Investment Group , çeşitli stratejik ortaklıklarla ulusal ve uluslararası projelerde yer almaya başlamıştır.
   
  UK Investment Group, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye´deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.