•  Doruk Çevre
   Firma Adı Doruk Çevre Tekn. İSG Hiz. Den. Dan.Müh. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
   Üye İsmi Mevlüt DÖNDÜOĞLU
   Adres  İvedik OSB 1368. Cadde Eminel İş Merkezi 18/35 Yenimahalle / ANKARA
   Telefon +90 (312)  231 46 02 Faks: 0312 231 46 03 GSM: 0532 165 49 36
   E-Posta mevlut@dorukcevre.com.tr

   

  Doruk Çevre Teknolojileri İş Sağlığı ve Güvenliği firması olarak Çevre Danışmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri kapsamında firmaların isteklerine cevap verebilmek için Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

   
  Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında çalışması vazgeçilmezdir. İş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılması, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimleriyle birlikte mümkün olabilmektedir. Şirketimiz bu konularda gerekli çalışmaları yapabilmek için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenliği Bakanlığı tarafından “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi” yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Şirketimiz bünyesinde bulunan İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Sağlık Personelleri ile tesislerin ihtiyacı olan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine cevap vermekteyiz.
   
  Çevrenin korunmasında ve geliştirilmesinde ki sorumluluğunun bilincinde olan şirketimiz, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi” ile yetkilendirilmiştir. Bu kapsamda tesislerin çevre mevzuatında yer alan izin ve lisans süreçleri, çevresel yatırımların yönlendirilmesi, atık yönetimi kapsamında çevre danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 
   
  Şirketimizin çalışma alanları içerisinde anlaşmalı ve yetkili laboratuvarlar tarafından yapılan emisyon, hava kalitesi, gürültü ve endüstriyel hijyen ölçüm ve analiz çalışmalarının organizasyonu, hazırlanan raporların ilgili mevzuata göre kontrolü ve değerlendirilmesi de bulunmaktadır.
   
  Misyonumuz, 
  Karşılıklı güven, gizlilik ve tarafsızlık ilkesini benimseyen DORUK ÇEVRE, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak çevrenin, iş sağlığının ve işçi güvenliğinin korunmasında ve geliştirilmesinde katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamak.
   
  Vizyonumuz,
  Hizmet verdiği sektörde güven duyulan, kaliteli hizmet anlayışıyla sanayicilerin aradığı ve birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğu bir firma olarak yolumuza devam etmek.