•  Yıldız Tek Elektrik Eneri İnşaat
   Firma Adı Yıldız Tek Elektrik Eneri İnşaat
   Üye İsmi Yılmaz YILDIZ
   Adres Enerji Cad. 1210. Sk. No:11 06370 Ostim - Ankara
   Telefon  +90 (312) 386 26 16 
   
  Sektördeki 42 yılın ardından kendi işletmemizi açıp, faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Şimdi daha huzurlu ve güçlüyüz. YILDIZ TEK ELEKTRİK adı ile yeni kurulmuş olmamıza rağmen bizim sektördeki yerimizi ve tecrübemizi herkes bilmektedir. Firmaları ayakta tutan; kişilerin akıl ve bilgi birikimleri, aldıkları eğitim ve piyasa tecrübeleridir. Bir okul gibi personelinin eğitildiği, bilginin saklanmayıp paylaşıldığı bir süreçten gelmekteyiz. Şahsımızın bir okul gibi algılanmasının bize yüklediği sorumluluğun bilincinde çıktık bu yola. Bizim bu tecrübemiz, bilgi ve birikimlerimizden yararlanarak bizden sektörü öğrenip mesleğe atılmış olan ve hepsi birbirinden kıymetli, bugün tüm Türkiye’de bilinen çok değerli iş adamlarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
   
  Bizimle kader birliği yapan tüm marka ve kuruluşlara içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bazılarının Türkiye Genel Satıcısıyız, bazılarının temsilcisiyiz, bayisiyiz ve hepsi bizim dostlarımız ve arkadaşlarımız. Onlarla güç ve bilgi paylaşımı yaparak daha da büyüyoruz.
   
  Showroom, depo ve yönetim bölümlerinden oluşan kuruluşumuz, 2000 metrekareye yakın kapalı alana sahiptir. Amacımız öz kaynaklarımızı ve bilgimizi müşterilerimizin faydaları için verimli bir şeklide kullanarak sektöre yeni bir soluk getirmektir.
   
  Şimdi ise, yepyeni bir kadroyu yetiştirmek üzere tekrar harekete geçtik. Genç, atak, eğitimli, dinamik ve enerji dolu bu personelle yolumuzu aydınlatarak yeni ve başarılı işlere imza atmak gayesindeyiz. Zamanımız bilgi çağı ve teknoloji kardeşliğidir. 
   
  "Bilgi ile enerjiyi doğru ve iyi işler için kullanan tüm dostlara selam olsun…"