ASKON 2015-2016 YENİ DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 2015-2016 yıllarında yapılacak yeni dönem çalışma programları için Sapanca'da toplandı.

  
NG Sapanca Wellness & Convention Hotel'de gerçekleştirilen programın açılış kısmında Genel Başkan Mustafa KOCA çalıştay hakkında bilgi verdi. Sonrasında ise Genel Sekreter H. Bahadır TUZCU yeni dönem çalışma programları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 
 
Sektörlerin özel sunumları ile devam eden çalıştay programının tecrübe aktarımı oturumunda konuşmacı olarak katılan Kale Grubu Şirketleri Teknik ve Kimya Grubu Başkanı Sn. Osman OKYAY "Kişisel ve Kurumsal Vizyon" sunumu gerçekleştirdi. Genel Başkan Mustafa KOCA, Kale Grubu Şirketleri Teknik ve Kimya Grubu Başkanı Osman OKYAY'a katılımlarından dolayı plaket takdim etti.
  
 
ASKON çalıştay programında sektör ve komisyon başkanları tarafından 2016 yıllık faaliyet sunumlarını gerçekleştirildi. Toplantı sonunda kapanış konuşması yapan Genel Başkan Mustafa KOCA şu açıklamalarda bulundu:
 
 
"Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte derneğimizin 2015 ve 2016 yılı hedeflerini planlamak için genel merkezimizin tüm yöneticileri burada hazır bulundular. Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan işadamları olarak bizler, bilgi birikimlerimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz. ASKON bunun için vardır ve kurulduğumuz günden beri bizim haklı kazançla ilgili bir sloganımız var. “Haklı zenginlik” sloganımızı yaşatmak adına elimizden gelen tüm bilgileri değerlendirmeye çalışıyoruz" dedi.